Pruszcz Gdański kontakt
kontakt
Pruszcz Gdański mapa
mapa
Pruszcz Gdański transport
transport
Link do platformy ePUAP
 
ePUAP
Pruszcz Gdański Biuletyn Informacji Publicznej
BIP
Platforma zakupowa

Harmonogram odbioru odpadów w 2020 r.


SPOSÓB SEGREGACJI ODPADÓW

- zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna do siedmiu lokali

 1. Straszyn ulice: Afrodyty, Al. Kasztanów, Arktyczna, Boczna Bursztynowa, Cicha, Daglezjowa, Drzymały, Dworcowa, Góralska, Grottgera, Herbowa, Hoffmana, Jana Pawła II, Jasia i Małgosi, Jowisza, Kontynentalna, Kossaka, Krótka, Kwarcowa, Leśna, Malczewskiego, Marsa, Matejki, Meblowa, Merkurego, Młyńska, Morelowa, na Skarpie, Neptuna, Objazdowa, Oceaniczna, Piaskowa, Plutona, Polarna, Południowa, Poprzeczna, Poziomkowa, Północna, Prusa, Równikowa, Rubinowa, Saturna, Sezamkowa, Sielankowa, Sienkiewicza, Spacerowa, Starogardzka, Szafirowa, Szafranowa, Szkolna, Szmaragdowa, Topazowa, Turkusowa, Wenus, Wesoła, Willowa, Wschodnia, Wyspiańskiego, Zachodnia, Zacisze, Zielone Wzgórze, Złota, Zwrotnikowa
 2.  Goszyn, Juszkowo ul. Jar Raduni, Wodnika, Wodna, Straszyn ulice: Andromedy, Ateny, Cytrynowa, Chabrowa, Galaktyczna, Herlinga – Grudzińskiego, Kalinowa, Kasprowicza, Kom. K. Kraszewskiego, Konwaliowa, Księżycowa, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, Lipowa, Makowa, Magnoliowa, Miodowa, Młodej Polski, Nauczycielska, Na Wzgórzu, Ogrodowa, Plażowa, Pocztowa, Pogodna, Pidka, Raduńska, Różana, Słoneczna, Słoneczna Dolina, Spokojna, Stokrotki, Tęczowa, Tuwima, Wrzosy, Zakątek, Zeusa, Zefira
 3.    Rokitnica, Roszkowo
 4.    Borkowo
 5.    Cieplewo, Rusocin, Żukczyn
 6.    Łęgowo
 7.    Rotmanka, Juszkowo, ul. Konwaliowa, ul. Jagodowa
 8.    Juszkowo, Borzęcin
 9.    Krępiec, Weselno, Wiślina, Lędowo, Mokry Dwór, Radunica
 10.    Będzieszyn, Rekcin, Wojanowo, Jagatowo, Malentyn, Świncz, Żuława, Żuławka, Arciszewo
 11.    Przejazdowo, Bogatka, Bystra, Bystra Wieś, Dziewięć Włók
 12.    Wiślinka

- zabudowa wielorodzinna (powyżej siedmiu lokali)

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej ....

Akceptuję cookies z tej witryny