Pruszcz Gdański kontakt
kontakt
Pruszcz Gdański mapa
mapa
Pruszcz Gdański transport
transport
Link do platformy ePUAP
 
ePUAP
Pruszcz Gdański Biuletyn Informacji Publicznej
BIP
Platforma zakupowa

Harmonogram odbioru odpadów na II półrocze 2019 r.


Zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna do siedmiu lokali

1) Będzieszyn, Rekcin, Wojanowo, Jagatowo, Malentyn, Świńcz, Żuława, Żuławka, Arciszewo
2 ) Borkowo
3) Cieplewo, Rusocin, Żukczyn
4) Goszyn, Juszkowo ul. Jar Raduni, Wodna, Wodnika, Straszyn
: Andromedy, Ateny, Chabrowa, Cytrynowa, Fortuny, Galaktyczna, Herlinga - Grudzińskiego, Kalinowa, Kasprowicza J., kom. K. Kraszewskiego, Konwaliowa, Księżycowa, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, Lipowa, Magnoliowa, Makowa, Miodowa, Młodej Polski, Nauczycielska, Na Wzgórzu, Ogrodowa, Plażowa, Pocztowa, Pogodna, prof. Zdzisława Pidka, Raduńska, Różana, Słoneczna, Słoneczna Dolina, Spokojna, Stokrotki, Tęczowa, Tuwima Juliana, Wrzosy, Zakątek, Zefira, Zeusa
6) Krępiec, Weselno, Wiślina, Lędowo, Mokry Dwór, Radunica
7) Łęgowo
8) Przejazdowo, Bogatka, Bystra, Bystra Wieś, Dziewięć Włók
9) Rokitnica, Roszkowo
10) Rotmanka, Juszkowo (ul. Konwaliowa, Jagodowa)
11) STRASZYN, ULICE:
Afrodyty, Aleja Kasztanów, Arktyczna, Boczna, Bursztynowa, Cicha, Daglezjowa, Diamentowa, Drzymały Michała, Dworcowa, Góralska, Grottgera Artura, Herbowa, inż. A. Hoffmana, Jana Pawła II, Jasia i Małgosi, Jowisza, Kontynentalna, Kossaka Juliusza, Krótka, Kwarcowa, Leśna, Malczewskiego Jacka, Marsa, Matejki, Meblowa, Merkurego, Młyńska, Morelowa, Na Skarpie, Neptuna, Objazdowa, Oceaniczna, Piaskowa, Plutona, Polarna, Południowa, Poprzeczna, Poziomkowa, Północna, Prusa Bolesława, Równikowa, Rubinowa, Saturna, Sezamkowa, Sielankowa, Sienkiewicza H., Spacerowa, Starogardzka, Szafirowa, Szafranowa, Szkolna, Szmaragdowa, Topazowa, Turkusowa, Wenus, Wesoła, Willowa, Wschodnia, Wyspiańskiego S., Zachodnia, Zacisze, Zielone Wzgórze, Złota, Zwrotnikowa.
12) Wiślinka


Zabudowa wielorodzinna powyżej siedmiu lokali KLIK

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej ....

Akceptuję cookies z tej witryny