Od łyżwiarek po szachistów mamy w gminie medalistów!

Napisane: .


Sławią nie tylko swoje kluby, ale też naszą gminą. Podczas ostatniej sesji młodzi sportowcy odebrali z rąk wójt Magdaleny Kołodziejczak nagrody za sukcesy odniesione w sezonie 2018/2019.

ŁYŻWIARSTWO SYNCHRONICZNE

Nikola Gzik i Sara Chmielowiec - w kategorii Mixed Age wraz z drużyną Ice Frie Mixed Age Young zdobyły:

       I miejsce na Mistrzostwach Polski,

       III miejsce podczas zawodów międzynarodowych Riga Amber Cup,

       II miejsce podczas zawodów międzynarodowych Hevelius Cup,

       V miejsce podczas zawodów międzynarodowych Budapest Cup.

Zuzanna Orzełek - w kategorii Juvenile wraz z drużyną Ice Fire Novice zdobyła:

       I miejsce na Mistrzostwach Polski,

       II miejsce podczas zawodów międzynarodowych Hevelius Cup,

       X miejsce podczas zawodów międzynarodowych Budapest Cup.

Lena Haffman wraz z drużyną Ice Frie Juvenile zdobyła:

       I miejsce na Mistrzostwach Polski,

       II miejsce podczas zawodów międzynarodowych Hevelius Cup,

       brała udział w międzynarodowych zawodach Budapest Cup.

Natalia Hoffman wraz z drużyną Ice Fire Junior zdobyła:

       I miejsce na Mistrzostwach Polski,

       III miejsce podczas zawodów międzynarodowych Lumiere Cup,

       I miejsce podczas zawodów międzynarodowych Hevelius Cup,

       brała udział w Mistrzostwach Świata w Szwajcarii i w międzynarodowych zawodach Budapest Cup i Spring Cup.

FITNESS AEROBIK

Anna Dylik:

       III miejsce na Mistrzostwach Świata w Budapeszcie,

       II miejsce w II Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Fitness FIT-KIDS & Fitness Aerobik,

       IV miejsce na Mistrzostwach Europy w Chorwacji.

SMOCZE ŁODZIE

Wiktoria Kwiatkowska:

       wraz z drużyną zdobyła II miejsce na Klubowych Mistrzostwach Świata Dragon Boat Club Crew World Championship,

       III miejsce na Mistrzostwach Polski Smoczych Łodzi na basenie,

       I miejsce na XII Chełmińskich Regat Smoczych Łodzi-Puchar Polski,  

       I miejsce na XV Krótkodystansowych Mistrzostwach Polski.

KARATE

Maria Lipińska:

       obroniła tytuł Mistrzyni Polski w kategorii seniorki młodsze Shuyo Waza,

       zdobyła IV miejsce w kategorii seniorów Kumiwaza.

TAEKWON-DO

Karol Keler:

       II miejsce na Mistrzostwach Świata w Niemczech,

       I miejsce na 26 Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w konkurencji Techniki Specjalne Juniorów Młodszych,

       II miejsce na 26 Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w konkurencji Walki Juniorów Młodszych do 70 kg,

       jest posiadaczem stopnia Mistrzowskiego I dan (czarny Pas), a także członkiem kadry wojewódzkiej oraz kadry narodowej juniora w taekwon-do ITF.

Krystian Kułakowski:

       I miejsce na 26 Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w konkurencji Walki Juniorów Młodszych do 58 kg,

       III miejsce na 26 Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w konkurencji Układy Juniorów Młodszych 1 KUP- II DAN,

       I miejsce w Pucharze Polski Seniorów i Juniorów TAEKWON-DO w Nowej Rudzie,

       I miejsce w Grand Prix Polski i Juniorów i Seniorów TAEKWON-DO ITF w Głubczycach.

KOLARSTWO SZOSOWE

Karolina Perekitko:

       ścigała się min. na Mistrzostwach Europy w kat. Elity w holenderskim Alkmaar,

       II miejsce na Górskich Szosowych Mistrzostwach Polski.

KOSZYKÓWKA

Maja Kiedyk:

       wraz z drużyną zdobyła I miejsce na Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w kategorii U10K,

       III miejsce na Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w kategorii U11K.

       Z sukcesami brała udział w biegach organizowanych przez gminę Pruszcz Gdański.

Maksymilian Formela:

       wraz z drużyną zdobył II miejsce na Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w koszykówce do lat 11,

       w sezonie był kapitanem zespołu i rozegrał 14 meczy zdobywając średnio 7,8 pkt na mecz.

Wiktor Woronko:

       wraz z drużyną wywalczył II miejsce na Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w kategorii U11 i rozegrał 12 meczów.

SZACHY

Jan Formela:

       I miejsce na Mistrzostwach Województwa Pomorskiego (kat. chłopców do lat 7),

       I miejsce na II Międzynarodowym Turnieju Szachowym w Przejazdowie,

       II miejsce na XV Międzynarodowym Festiwalu Szachowym „Szachowe Nadzieje” (kat. chłopców do lat 6).

Stanisław Narwojsz:

       II miejsce w XII Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego LZS o „Puchar Złotej Wieży” w kategorii wiekowej „młodzik” - rocznik 2007 i młodsi,

       II miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Szachowym o Puchar Władysławowa w kategorii chłopców do lat 10,

       III miejsce w turnieju GRRamy Chess Kids Cup w ramach międzynarodowego memoriału Adolfa Andersena w grupie dziesięciolatków.

Helena Narwojsz:

       IV miejsce w VII Międzynarodowym Festiwalu Szachowym „Gwiazda Północy” (kat. dziewczynki do lat 8),

       I miejsce w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w szachach (kat. dziewczęta do lat 7),

       I miejsce w Mistrzostwa Województwa Pomorskiego (kat. dziewczęta do lat 9).

nagrodywww

Drukuj

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej ....

Akceptuję cookies z tej witryny